ŚWIADECTWA

 Czy POST Daniela działa? Poznaj opinie naszych uczestników:

Przed wyjazdem na POST Daniela czułam się ciągle zmęczona, ospała, często odczuwałam bóle mięśni i stawów. Siedzący tryb życia i podjadanie różnych smakowitych słodkości zaowocowały wzrostem mojej wagi, co z kolei powodowało moje złe samopoczucie psychiczne. O rekolekcjach dowiedziałam się z Internetu. Decyzja była szybka: to jest to czego mi potrzeba. I nie zawiodłam się. Rekolekcje upłynęły w miłej, serdecznej atmosferze, czuliśmy się wszyscy jak w rodzinie. Dieta nie sprawiała mi trudności, ponieważ serwowane dania  były bardzo smaczne, urozmaicone, a na dodatek pięknie podane. Ponadto z prowadzonych ciekawych konferencji dowiedziałam się wiele pożytecznych informacji na temat prawidłowego odżywiania. Codzienne spacery, gimnastyka poprawiły w znacznym stopniu moją kondycję fizyczną. A co najważniejsze, to działanie Ducha Świętego, który nieustannie nam towarzyszył, wspierał, prowadził, uzdrawiał. Konferencja, spowiedź, Msza św. z modlitwą o uzdrowienie prowadzone przez wspaniałego, charyzmatycznego ks. Michała pomogły mi zbliżyć się jeszcze bardziej do naszego Pana, co zaowocowało ogromnym poczuciem radości. Wyjechałam z rekolekcji wzmocniona duchowo, pełna energii, zrelaksowana, z postanowieniem, że odtąd zawsze będę wybierać to co mi służy, a nie bezmyślnie ulegać złym nawykom. Postanowiłam kontynuować dietę jeszcze kolejny tydzień. Nie muszę dodawać, że poprawiła mi się sylwetka, skóra zrobiła się gładsza.

Uważam, że POST Daniela to strzał w dziesiątkę. Można tu odnowić się kompleksowo: duchowo, fizycznie oraz psychicznie. Szczerze polecam.
 -Wioleta Ślachciak Bydgoszcz
 

grazynka2Rekolekcje pozwoliły mi bardziej zbliżyć się do Boga, poznałam wspaniałych ludzi, z którymi tworzyliśmy jedną rodzinę, połączyła nas modlitwa i gimnastyka oraz wspólne smaczne posiłki, medytacje i rozmowy były dopełnieniem całego pobytu oraz bliższym poznaniem się.
Grażyna Kołodziejczak Łódź
 

krzyz-malaDziękuję za możliwość udziału w rekolekcjach z postem Daniela. Program zajęć pozwolił mi na wzmocnienie sił duchowych i fizycznych. Doceniam wiedzę i fachowość organizatorów. Bogactwem było świadectwo, jakie dawali Prowadzący, którzy dzielili się tym, czym sami żyją zarówno w formacji duchowej jak i zdrowym żywieniu.
Ks.Dariusz Mordaka Łódź
 
 
Maria MiazekRekolekcje dają możliwość zapoznania się z tą dietą , zobaczenia jak super można przygotować i zjeść potrawy warzywne, można popracować nad swoim ciałem (gimnastyka), poznać cudownych ludzi, wyjść bardzo ubogaconym (po modlitwach, warsztatach), spędzić czas dla siebie-odpocząć fizycznie i psychicznie.
Maria Miazek Justynów
 
TereskaNauczyłam się, jak dbać o swoje zdrowie, jak wzbudzić u siebie energię, jak zdrowo się odżywiać, jak ważna jest codzienna modlitwa, jak umacniać się w wierze, jak ważna jest praca w grupie, jak jedno drugie wspiera, umacnia
Teresa Ciesielska Łódź
 
 
Ala TomczykDają „grubasom” zrzucić nadmierne kilogramy w sposób łatwy, przyjemny i niekłopotliwy, Katolikom dają doświadczyć mocy Ducha Świętego, którego w życiu codziennym nie dostrzegają, a niedowiarkom uwierzyć i wzmocnić się!
Alicja Tomczyk Łódź
 
joasia2Rekolekcje z postem pomagają się wyciszyć, pomagają się zdyscyplinować, poprawiają samopoczucie, kondycję, pozwalają się otworzyć, tworzą wspólnotę ludzi! Polecam!
Joanna Błaszczyk Łódź
 
 
Rekolekcje uczą jak zmienić swoje ciało i swojego ducha, napawają optymizmem i nadzieją; oczyszczają ciało iDSC_0140 ducha.
Monika Gendaszyk Hannover
 
 
 
DSC_0135
 Warto prosić Boga o siłę, wytrwałość na drodze zmiany stylu życia. Jeśli ktoś chce zmienić styl odżywiania i życia na zdrowy  poprzez rekolekcje- z modlitwą. Warto!
Jadwiga Florczak, Gniewkowo
 
 
Przydatne dla zdrowia i ducha. Naprawdę warto! Jestem bardzo zadowolony!
-Michał Skiera
 
 
 
 
Ola RusiniakRekolekcje uświadomiły mi , że mogę polubić ruch, zmienić tryb żywienia, duchowo też mnie wzmocniły. Byłam strasznie zmęczona, nic mi się nie chciało robić, a tu odzyskałam energię i trochę straciłam na wadze.
Aleksandra Rusiniak, Rogóźno
 
Jest to połączenie dla ciała i ducha.
-Grażyna i Wiesław Czarnota, Karski
 
Jest to czas nie tylko na oczyszczenie swego organizmu, ale również odnowę swej relacji z Bogiem i pogłębienie jej. 
Dużym atutem był Ojciec Łągwa, który trafiał do serca i potrzeby uczestników głosząc Słowo Boże.
-Hanna Sławińska, Warszawa
 
Dzięki ruchowi, spacerom, ćwiczeniom człowiek odpoczywa psychicznie. ZmęczeniAgnieszka 2e mobilizuje do myślenia o zdrowiu, poprawie swojego tryby życia, żywienia, odpoczynku, a jednocześnie wysiłek fizyczny weryfikuje naszą słabą kondycję i skłania do myślenia, poprawy w sferze duchowej, unikania lenistwa. 
Agnieszka z Łodzi
 
 
Rekomenduję Rekolekcje z postem Daniela, bo wskazały wartość postu dla celów ducha i ciała, zapoznałam się z wartościami odżywczymi poszczególnych składników pokarmowych; dowiedziałam się, jak się odżywiać, by zachować zdrowie- co szkodzi organizmowi, a co wpływa na dobre samopoczucie.
-Krystyna Rośczak, Łódź
 
Otrzymaliśmy Łaskę pocieszenia duszy i uzdrowienia ciała. Nawiązaliśmy liczne znajomości wśród uczestników o głębokiej
IMG_0146
formacji związanych z myślą i kulturą chrześcijańską. Jest to wbrew pozorom wielki kapitał, który należy uruchomić w swoim środowisku. Dziękuję Bogu za spotkaną wspólnotę.
-dr Czesław Sudewicz, Biała Podlaska
 
Pogłębiliśmy więź z Bogiem, dzięki postowi odpoczęło ciało, wiedzę o zdrowym żywieniu będziemy wcielać u siebie jak też przekazywać naszym dzieciom. Grupa uczestnicząca w rekolekcjach była zgrana, wzajemnie wspomagająca, wspólne przebywanie i wspólne dzielenie się sprawami, problemami też ma ogromną rolę. Nie bez znaczenia pozostaje odpoczynek i świeże powietrze.
Maria Sudewicz, Biała Podlaska 
 
Na rekolekcjach z postem Daniela można spędzić czas na modlitwie można również poprawić stan zdrowotny odprężyć się poznać serdecznych i miłych ludzi.

                                                                                                                                                         -Irena Arndt Łódź

Rekolekcje stanowią dobrą formę czynnego wypoczynku, poznania zasad zdrowego odżywiania, ćwiczeń duchowych

ksiądz Tomasz Falak Łódź

Były wzrostem dla duszy dbamy o ciało ćwiczenia fizyczne dieta wartościowe konferencje opieka kapłana 

-Maria Kolańska Śrem

Zajęcia prowadzone są z pasją przez zaangażowanych w swoją pracę organizatorów .Odzyskałam bardzo dobrą formę psychofizyczną . Organizatorzy rekolekcji potrafili stworzyć właściwy klimat i pełną życzliwości atmosferę , bardzo dobre warunki pobytowe.

-Małgorzata Porowska

Podejmując ten post można odnowić się duchowo i fizycznie, poprawić swój stan zdrowia, można także być bliżej Pana Boga i przeżyć wspaniałą chwilę poznać wspaniałych ludzi.

-Krystyna Szubert

Rekolekcje prowadzą do uzdrowienia fizycznego i duchowego relacji z panem Bogiem i drugiego człowieka, otwartość, zaparcia się samego siebie, walki z pokusami, oraz  że mogę siebie ofiarować i swoje wyrzeczenia dla Jezusa i drugiego człowieka . Daje nowe życie.

-Marzena Cicharska Śrem

Rekolekcje z postem Daniela otwierają na Boga uczą pokory , wytrwałości , mądrości , posłuszeństwa, patrzymy na ludzi i otaczający świat z życzliwością i miłością, głębiej przeżywamy Eucharystię, modlitwę
-Irena Lary Boryczka Łódź
 
Po rekolekcjach jestem wyciszona i skupiona na Bogu. Panuje tu rodzinna atmosfera. Jest to wyjątkowe miejsce do modlitwy w połączeniu ze zdrowym stylem życia. Można się tu odnaleźć i odnowić duchowo wewnętrznie jest to piękne miejsce na odpoczynek, wyciszenie, modlitwę. Pozwalają na oczyszczenie organizmu i nauczenie jakie pokarmy są dla nas dobre. Umożliwiają wyciszenie i złożenie własnych intencji, w których ofiarujemy post.
                                                                                                                                                         -Emma Catlow
 
Jest okazja oczyścić się duchowo i fizycznie.
-Wiesława Wójcikowska
 
Jest miła atmosfera, odpowiednie proporcje dla ducha i ciała, dobre jedzenie, świetne warunki mieszkalne
-Ewa Olszewska Łódź
 
Jest wspaniała organizacja, profesjonalizm i zaangażowanie prowadzących, rodzinna atmosfera, odnowienie duchowe i coś do ciała 
-Małgorzata Łągwa Łódź
 
Rekolekcje łączą 3 dobre uczynki: 
-post pod postacią jedzenia warzyw i owoców
-modlitwę wspólną, wstawienniczą, indywidualną
jałmużnę poprzez dzielenie się osobistym doświadczeniem prowadzących i chętnych, gotowych do tego uczestników. 
Dorota Ch. Łódź
 
Rekolekcje łączą potrzeby ciała i ducha, uczą właściwego, zdrowego żywienia. Intensywny ruch połączony ze zdrowym żywieniem wpływa na lepsze samopoczucie, sprawność fizyczną oraz leczy chore stawy. 
-Zofia Wieczorek , Gliwice
Rekolekcje łączą pracę nad ciałem z pracą nad duchem. 
-Marianna Iwańczyk, Warszawa
 
Rekolekcje z postem Daniela:
-post jako narzędzie prowadzące ku Bogu,
-możliwość bycia z dala (w ciszy) i słuchania Pana Boga
-oczyszczenie organizmu z toksyn
-ukierunkowanie na zdrowe żywienie,
-waga i znaczenie ruchu (na powietrzu, ćwiczenia, basen, spacer)
-wspaniały czas odpoczynku z pożytkiem dla duszy i ciała
-Małgorzata Motybel, Białystok  
 
Rekolekcje przywracają równowagę duchowo-cielesną. Uczą jak uwielbiać Boga w modlitwie i codziennym życiu. Przypominają nam, że każdy jest dzieckiem Bożym i Bóg jest naszym Dobrym Ojcem, do którego ze wszystkim możemy się zwrócić. Uczą nas miłości , wrażliwości na drugiego człowieka. 
-Agnieszka Kaca, Łódź
 
Po pierwsze na nowo uczę się modlić, spotykam świetnych ludzi, tutaj w tym szczególnym miejscu man siłę , aby walczyć ze swoimi słabościami.
-Ela, Łódź 
Na rekolekcjach troską objęte są dusza i ciało na równi. Nie jest najważniejszy post i tracenie wagi, ale przede wszystkim zbliżenie się do Boga, naszego Pana i stwórcy-Wszechmogącego, któremu możemy powierzyć wszystkie nasze troski i radości. 
-Anna Brawańska 
Jest sympatycznie, ciepło, rodzinnie, dobre i zdrowe jedzenie. Piękna okolica. Post Daniela jest dla mnie wielkim dobrodziejstwem. Już zauważam pozytywne zmiany mojego organizmu. Czuję się lekka i radosna. 
-Krystyna Lisowska 
To czas spędzony z Bogiem na modlitwie, na dziękczynieniu, uwielbieniu Boga. Post działa rewelacyjnie na oczyszczanie organizmu, a co za tym idzie na wychodzenie z chorób, na zdrowienie. Pomaga zmienić nawyki żywieniowe. Czas dla ducha i dla ciała. 
-Jadwiga Florczak 
Dają siłę na czas „po rekolekcjach”. 
-Elżbieta Paśnik 
Czuję się dobrze, zdrowieję, poprawiam kondycję. Wszystko podane pięknie i smacznie. Elegancka kuchnia. Jedzenie jest smaczne. Soki świeżutkie i pachnące. Samo zdrowie. 
-Wiesława Pilarska 
Wskazał moje złe nawyki żywieniowe. Odeszła mi ochota na słodycze, fast food. 
-Dorota Wieczorek
Mogłam odpocząć, nabrać sił do dalszej pracy, (rekolekcje) pomogły mi się uporać z moimi problemami. Pokazały, że można się inaczej odżywiać i prowadzić iny styl życia(zdrowy, bardziej aktywny).
-Małgorzata Wielowska
 
W czasie Rekolekcji z postem Daniela nauczyłam się słuchać Boga- w Słowie Pisma Świętego, w innym człowieku, gdy Pan przemawia przez niego. Bóg mówił do mnie z każdej strony „Przebacz” i wyjaśnił, że wystarczy si e zadeklarować ,a On dalej się tym zajmie. Zrozumiała tez jaką wielką siłę i moc ma post  i że można usłyszeć głos Pana. Wracam do domu z nadzieją. 
-Alicja
Jestem wdzięczna Panu Bogu że zaprosił mnie na Rekolekcje z postem Daniels, bo były mi one bardzo potrzebne. Pan Bóg przywołał mnie na pustynię, żeby pokazać, że tylko On wystarczy. Pokazał mi bardzo wyraźnie , że to jest najważniejsze , to budowanie relacji z Nim, opartej na Jego Słowie. To poruszyło i nawróciło moje serce jeszcze bliżej Boga. 
-Marta Kot 
Na rekolekcjach z postem Daniela byłam w Porszewicach po raz drugi. Teraz zniosłam te czas zdecydowanie lepiej fizycznie. Za pierwszym razem zupełnie nieoczekiwanie przyszło mi zmierzyć się z bardzo trudnym problemem życiowym-rodzinnym. Wówczas dzięki intensywnej modlitwie nade mną przepracowałam ten problem, a właściwie Pan Bóg we mnie przepracował. Tym razem przyjechałam z poczuciem, ze codzienność, obowiązki ale i moje lenistwo mocno osłabiły osobistą relację z Panem Bogiem. Tymczasem w trakcie tych rekolekcji dostałam światło i po raz pierwszy uświadomiłam sobie, że Pan Bóg miał inny plan na moje życie, a ja sama wybrałam inaczej (gorzej) jednak skoro już tak się stało, całe życie to On pomagał mi nieść mój krzyż. Zobaczyłam to bardzo wyraźnie, zrozumiałam, poczułam, że On mnie naprawdę kocha. Chwała Panu! 
-Anna 
Rekolekcje dały mi wielką radość i zdecydowanie poprawiło mi się zdrowie. Ubyła waga i rozpiera mnie energia.
-Krystyna  
 

Dodaj komentarz