Ośrodek Porszewice

Ośrodek Konferencyjno-Rekolekcyjny Archidiecezji Łódzkiej to komfortowy ośrodek zaprojektowany i wybudowany z myślą o tych, którzy będą tutaj spędzać czas, modląc się, relaksując, spacerując po lesie lub nieco szybciej na nornic walking. To wyjątkowe miejsce usytuowane w środku lasu, dające wytchnienie, z przepiękną prostą kaplicą, przestronnymi korytarzami, kącikami wypoczynkowymi, komfortowymi i starannie wykończonymi pokojami, z przytulną  pościelą i …

na zdjęciu (KZ Krakowiak): modlitwa przed poranną gimnastyką, a poniżej ciekawie zaaranżowana przestrzeń wspólna , która zachęca do odpoczynku i wspólnych wieczornych pogaduszek…

Nasz zespół dokłada wszelkich starań, żebyście Państwo czuli się tutaj wyjątkowo.  Zapewniamy indywidualną opiekę, dobre jedzenie i profesjonalną obsługę. A najważniejsze miejsce zajmuje Jezus Chrystus, który nas wszystkich prowadzi.

W ośrodku zapewniamy

  • pokoje 1, 2 osobowe z łazienkami
  • wyżywienie (przez żołądek do serca) wg zaleceń diety dr Ewy Dąbrowskiej
  • dwie kaplice
  • cztery sale konferencyjne (od 20 do 120 osób)
  • przestrzenny hall
  • dostęp do siłowni i sauny
  • wewnętrzny ogród i cały las wokół
  • bezpłatny parking
  • całodobowy monitoring i ochronę
  • świeże powietrze i rodzinną atmosferę

wirtualny spacer ?

Adres:

Ośrodek Konferencyjno-Rekolekcyjny Archidiecezji Łódzkiej 

Porszewice 24 C,
95-200 Pabianice    Współrzędne GPS: 51.720954, 19.297517

 

 

ZAPISY NA REKOLEKCJE Z POSTEM W PORSZEWICACH:

 
OGÓLNE WARUNKI REZERWACJI:

Do każdej rezerwacji musi być wystawione POTWIERDZENIE ZGŁOSZENIA, w którym znajdują się podstawowe dane dotyczące pobytu, koszt i warunki rezerwacji. Potwierdzenie jest wysyłane pocztą e-mail lub listem poleconym.Warunkiem przyjęcia REZERWACJI jest wpłata na konto bankowe zaliczki w wysokości 300 zł od osoby w ciągu 3 dni od momentu dokonania ZGŁOSZENIA. Zaliczka jest zaliczana na poczet przyszłej wpłaty. Niewpłacenie zaliczki w wyżej podanym terminie będzie równoznaczne z anulowaniem rezerwacji. Pozostałą kwotę należy wpłacić na nasze konto bankowe najpóźniej na 10 dni przed rozpoczęciem turnusu.Gdy rezerwacja jest odwołana na 30 dni przed datą rozpoczęcia pobytu, zaliczka jest zwracana w całości. Odwołanie rezerwacji w terminie krótszym niż  30 dni ale nie krótszym niż 10 dni od daty rozpoczęcia pobytu  skutkuje potrąceniem 50% zaliczki.

Odwołanie rezerwacji na mniej niż 10 dni przed rozpoczęciem pobytu skutkuje utratą zaliczki. 

Odwołanie rezerwacji w dniu rozpoczęcia turnusu skutkuje potrąceniem 50% pełnej kwoty za rekolekcje.

Jeżeli rezerwacja nie zostanie odwołana, to opłata zostaje naliczona jak za cały pobyt. 

ZAREZERWUJ TERAZ WPŁACAJĄC ZALICZKĘ 300 zł


 lub przelewem:

Nazwa banku: mBank numer konta : 09 1140 2004 0000 3502 7553 9611

Rezerwacja tuż przed rozpoczęciem turnusu:

W wypadku złożenia rezerwacji na kilka dni przed rozpoczęciem turnusu zostaną Państwo poinformowani do kiedy należy wpłacić zaliczkę.