ŚWIADECTWA

 Czy POST Daniela działa? Poznaj opinie naszych uczestników:

Przed wyjazdem na POST Daniela czułam się ciągle zmęczona, ospała, często odczuwałam bóle mięśni i stawów. Siedzący tryb życia i podjadanie różnych smakowitych słodkości zaowocowały wzrostem mojej wagi, co z kolei powodowało moje złe samopoczucie psychiczne. O rekolekcjach dowiedziałam się z Internetu. Decyzja była szybka: to jest to czego mi potrzeba. I nie zawiodłam się. Rekolekcje upłynęły w miłej, serdecznej atmosferze, czuliśmy się wszyscy jak w rodzinie. Dieta nie sprawiała mi trudności, ponieważ serwowane dania  były bardzo smaczne, urozmaicone, a na dodatek pięknie podane. Ponadto z prowadzonych ciekawych konferencji dowiedziałam się wiele pożytecznych informacji na temat prawidłowego odżywiania. Codzienne spacery, gimnastyka poprawiły w znacznym stopniu moją kondycję fizyczną. A co najważniejsze, to działanie Ducha Świętego, który nieustannie nam towarzyszył, wspierał, prowadził, uzdrawiał. Konferencja, spowiedź, Msza św. z modlitwą o uzdrowienie prowadzone przez wspaniałego, charyzmatycznego ks. Michała pomogły mi zbliżyć się jeszcze bardziej do naszego Pana, co zaowocowało ogromnym poczuciem radości. Wyjechałam z rekolekcji wzmocniona duchowo, pełna energii, zrelaksowana, z postanowieniem, że odtąd zawsze będę wybierać to co mi służy, a nie bezmyślnie ulegać złym nawykom. Postanowiłam kontynuować dietę jeszcze kolejny tydzień. Nie muszę dodawać, że poprawiła mi się sylwetka, skóra zrobiła się gładsza.

Uważam, że POST Daniela to strzał w dziesiątkę. Można tu odnowić się kompleksowo: duchowo, fizycznie oraz psychicznie. Szczerze polecam.
 -Wioleta Ślachciak Bydgoszcz
 

grazynka2Rekolekcje pozwoliły mi bardziej zbliżyć się do Boga, poznałam wspaniałych ludzi, z którymi tworzyliśmy jedną rodzinę, połączyła nas modlitwa i gimnastyka oraz wspólne smaczne posiłki, medytacje i rozmowy były dopełnieniem całego pobytu oraz bliższym poznaniem się.
Grażyna Kołodziejczak Łódź
 

krzyz-malaDziękuję za możliwość udziału w rekolekcjach z postem Daniela. Program zajęć pozwolił mi na wzmocnienie sił duchowych i fizycznych. Doceniam wiedzę i fachowość organizatorów. Bogactwem było świadectwo, jakie dawali Prowadzący, którzy dzielili się tym, czym sami żyją zarówno w formacji duchowej jak i zdrowym żywieniu.
Ks.Dariusz Mordaka Łódź
 
 
Maria MiazekRekolekcje dają możliwość zapoznania się z tą dietą , zobaczenia jak super można przygotować i zjeść potrawy warzywne, można popracować nad swoim ciałem (gimnastyka), poznać cudownych ludzi, wyjść bardzo ubogaconym (po modlitwach, warsztatach), spędzić czas dla siebie-odpocząć fizycznie i psychicznie.
Maria Miazek Justynów
 
TereskaNauczyłam się, jak dbać o swoje zdrowie, jak wzbudzić u siebie energię, jak zdrowo się odżywiać, jak ważna jest codzienna modlitwa, jak umacniać się w wierze, jak ważna jest praca w grupie, jak jedno drugie wspiera, umacnia
Teresa Ciesielska Łódź
 
 
Ala TomczykDają „grubasom” zrzucić nadmierne kilogramy w sposób łatwy, przyjemny i niekłopotliwy, Katolikom dają doświadczyć mocy Ducha Świętego, którego w życiu codziennym nie dostrzegają, a niedowiarkom uwierzyć i wzmocnić się!
Alicja Tomczyk Łódź
 
joasia2Rekolekcje z postem pomagają się wyciszyć, pomagają się zdyscyplinować, poprawiają samopoczucie, kondycję, pozwalają się otworzyć, tworzą wspólnotę ludzi! Polecam!
Joanna Błaszczyk Łódź
 
 
Rekolekcje uczą jak zmienić swoje ciało i swojego ducha, napawają optymizmem i nadzieją; oczyszczają ciało iDSC_0140 ducha.
Monika Gendaszyk Hannover
 
 
 
DSC_0135
 Warto prosić Boga o siłę, wytrwałość na drodze zmiany stylu życia. Jeśli ktoś chce zmienić styl odżywiania i życia na zdrowy  poprzez rekolekcje- z modlitwą. Warto!
Jadwiga Florczak, Gniewkowo
 
 
Przydatne dla zdrowia i ducha. Naprawdę warto! Jestem bardzo zadowolony!
-Michał Skiera
 
 
 
 
Ola RusiniakRekolekcje uświadomiły mi , że mogę polubić ruch, zmienić tryb żywienia, duchowo też mnie wzmocniły. Byłam strasznie zmęczona, nic mi się nie chciało robić, a tu odzyskałam energię i trochę straciłam na wadze.
Aleksandra Rusiniak, Rogóźno
 
Jest to połączenie dla ciała i ducha.
-Grażyna i Wiesław Czarnota, Karski
 
Jest to czas nie tylko na oczyszczenie swego organizmu, ale również odnowę swej relacji z Bogiem i pogłębienie jej. 
Dużym atutem był Ojciec Łągwa, który trafiał do serca i potrzeby uczestników głosząc Słowo Boże.
-Hanna Sławińska, Warszawa
 
Dzięki ruchowi, spacerom, ćwiczeniom człowiek odpoczywa psychicznie. ZmęczeniAgnieszka 2e mobilizuje do myślenia o zdrowiu, poprawie swojego tryby życia, żywienia, odpoczynku, a jednocześnie wysiłek fizyczny weryfikuje naszą słabą kondycję i skłania do myślenia, poprawy w sferze duchowej, unikania lenistwa. 
Agnieszka z Łodzi
 
 
Rekomenduję Rekolekcje z postem Daniela, bo wskazały wartość postu dla celów ducha i ciała, zapoznałam się z wartościami odżywczymi poszczególnych składników pokarmowych; dowiedziałam się, jak się odżywiać, by zachować zdrowie- co szkodzi organizmowi, a co wpływa na dobre samopoczucie.
-Krystyna Rośczak, Łódź
 
Otrzymaliśmy Łaskę pocieszenia duszy i uzdrowienia ciała. Nawiązaliśmy liczne znajomości wśród uczestników o głębokiej
IMG_0146
formacji związanych z myślą i kulturą chrześcijańską. Jest to wbrew pozorom wielki kapitał, który należy uruchomić w swoim środowisku. Dziękuję Bogu za spotkaną wspólnotę.
-dr Czesław Sudewicz, Biała Podlaska
 
Pogłębiliśmy więź z Bogiem, dzięki postowi odpoczęło ciało, wiedzę o zdrowym żywieniu będziemy wcielać u siebie jak też przekazywać naszym dzieciom. Grupa uczestnicząca w rekolekcjach była zgrana, wzajemnie wspomagająca, wspólne przebywanie i wspólne dzielenie się sprawami, problemami też ma ogromną rolę. Nie bez znaczenia pozostaje odpoczynek i świeże powietrze.
Maria Sudewicz, Biała Podlaska 
 
Na rekolekcjach z postem Daniela można spędzić czas na modlitwie można również poprawić stan zdrowotny odprężyć się poznać serdecznych i miłych ludzi.

                                                                                                                                                         -Irena Arndt Łódź

Rekolekcje stanowią dobrą formę czynnego wypoczynku, poznania zasad zdrowego odżywiania, ćwiczeń duchowych

ksiądz Tomasz Falak Łódź

Były wzrostem dla duszy dbamy o ciało ćwiczenia fizyczne dieta wartościowe konferencje opieka kapłana 

-Maria Kolańska Śrem

Zajęcia prowadzone są z pasją przez zaangażowanych w swoją pracę organizatorów .Odzyskałam bardzo dobrą formę psychofizyczną . Organizatorzy rekolekcji potrafili stworzyć właściwy klimat i pełną życzliwości atmosferę , bardzo dobre warunki pobytowe.

-Małgorzata Porowska

Podejmując ten post można odnowić się duchowo i fizycznie, poprawić swój stan zdrowia, można także być bliżej Pana Boga i przeżyć wspaniałą chwilę poznać wspaniałych ludzi.

-Krystyna Szubert

Rekolekcje prowadzą do uzdrowienia fizycznego i duchowego relacji z panem Bogiem i drugiego człowieka, otwartość, zaparcia się samego siebie, walki z pokusami, oraz  że mogę siebie ofiarować i swoje wyrzeczenia dla Jezusa i drugiego człowieka . Daje nowe życie.

-Marzena Cicharska Śrem

Rekolekcje z postem Daniela otwierają na Boga uczą pokory , wytrwałości , mądrości , posłuszeństwa, patrzymy na ludzi i otaczający świat z życzliwością i miłością, głębiej przeżywamy Eucharystię, modlitwę
-Irena Lary Boryczka Łódź
 
Po rekolekcjach jestem wyciszona i skupiona na Bogu. Panuje tu rodzinna atmosfera. Jest to wyjątkowe miejsce do modlitwy w połączeniu ze zdrowym stylem życia. Można się tu odnaleźć i odnowić duchowo wewnętrznie jest to piękne miejsce na odpoczynek, wyciszenie, modlitwę. Pozwalają na oczyszczenie organizmu i nauczenie jakie pokarmy są dla nas dobre. Umożliwiają wyciszenie i złożenie własnych intencji, w których ofiarujemy post.
                                                                                                                                                         -Emma Catlow
 
Jest okazja oczyścić się duchowo i fizycznie.
-Wiesława Wójcikowska
 
Jest miła atmosfera, odpowiednie proporcje dla ducha i ciała, dobre jedzenie, świetne warunki mieszkalne
-Ewa Olszewska Łódź
 
Jest wspaniała organizacja, profesjonalizm i zaangażowanie prowadzących, rodzinna atmosfera, odnowienie duchowe i coś do ciała 
-Małgorzata Łągwa Łódź
 
Rekolekcje łączą 3 dobre uczynki: 
-post pod postacią jedzenia warzyw i owoców
-modlitwę wspólną, wstawienniczą, indywidualną
jałmużnę poprzez dzielenie się osobistym doświadczeniem prowadzących i chętnych, gotowych do tego uczestników. 
Dorota Ch. Łódź
 
Rekolekcje łączą potrzeby ciała i ducha, uczą właściwego, zdrowego żywienia. Intensywny ruch połączony ze zdrowym żywieniem wpływa na lepsze samopoczucie, sprawność fizyczną oraz leczy chore stawy. 
-Zofia Wieczorek , Gliwice
Rekolekcje łączą pracę nad ciałem z pracą nad duchem. 
-Marianna Iwańczyk, Warszawa
 
Rekolekcje z postem Daniela:
-post jako narzędzie prowadzące ku Bogu,
-możliwość bycia z dala (w ciszy) i słuchania Pana Boga
-oczyszczenie organizmu z toksyn
-ukierunkowanie na zdrowe żywienie,
-waga i znaczenie ruchu (na powietrzu, ćwiczenia, basen, spacer)
-wspaniały czas odpoczynku z pożytkiem dla duszy i ciała
-Małgorzata Motybel, Białystok  
 
Rekolekcje przywracają równowagę duchowo-cielesną. Uczą jak uwielbiać Boga w modlitwie i codziennym życiu. Przypominają nam, że każdy jest dzieckiem Bożym i Bóg jest naszym Dobrym Ojcem, do którego ze wszystkim możemy się zwrócić. Uczą nas miłości , wrażliwości na drugiego człowieka. 
-Agnieszka Kaca, Łódź
 
Po pierwsze na nowo uczę się modlić, spotykam świetnych ludzi, tutaj w tym szczególnym miejscu man siłę , aby walczyć ze swoimi słabościami.
-Ela, Łódź 
Na rekolekcjach troską objęte są dusza i ciało na równi. Nie jest najważniejszy post i tracenie wagi, ale przede wszystkim zbliżenie się do Boga, naszego Pana i stwórcy-Wszechmogącego, któremu możemy powierzyć wszystkie nasze troski i radości. 
-Anna Brawańska 
Jest sympatycznie, ciepło, rodzinnie, dobre i zdrowe jedzenie. Piękna okolica. Post Daniela jest dla mnie wielkim dobrodziejstwem. Już zauważam pozytywne zmiany mojego organizmu. Czuję się lekka i radosna. 
-Krystyna Lisowska 
To czas spędzony z Bogiem na modlitwie, na dziękczynieniu, uwielbieniu Boga. Post działa rewelacyjnie na oczyszczanie organizmu, a co za tym idzie na wychodzenie z chorób, na zdrowienie. Pomaga zmienić nawyki żywieniowe. Czas dla ducha i dla ciała. 
-Jadwiga Florczak 
Dają siłę na czas „po rekolekcjach”. 
-Elżbieta Paśnik 
Czuję się dobrze, zdrowieję, poprawiam kondycję. Wszystko podane pięknie i smacznie. Elegancka kuchnia. Jedzenie jest smaczne. Soki świeżutkie i pachnące. Samo zdrowie. 
-Wiesława Pilarska 
Wskazał moje złe nawyki żywieniowe. Odeszła mi ochota na słodycze, fast food. 
-Dorota Wieczorek
Mogłam odpocząć, nabrać sił do dalszej pracy, (rekolekcje) pomogły mi się uporać z moimi problemami. Pokazały, że można się inaczej odżywiać i prowadzić iny styl życia(zdrowy, bardziej aktywny).
-Małgorzata Wielowska
  
 

Dodaj komentarz