WYDARZENIA

Rekolekcje z postem Daniela w Porszewicach

Najbliższe ” Rekolekcje z postem Daniela” w Porszewicach prowadzimy: 

15-21 października 2018r.

Rekolekcje są prowadzone przez małżeństwo- Dorotę i Krzysztofa Piwowarskich we współpracy z kapłanem, który zapewnia opiekę duszpasterską i oczywiście Duchem Świętym, który to wszystko układa i prowadzi. 

NASZYM ATUTEM JEST to, że tworzymy atmosferę, w której nikt nie jest sam. Nie jest tak, że program jest wystawiony i musisz się do niego dostosować. To nasz program jest dostosowany do Ciebie. Program to jak szwedzki bufet: wybierasz dla siebie to, co jest Ci w tej chwili potrzebne.  Czasem ktoś potrzebuje dłużej pospać, a ktoś inny już od 6 rano chce iść do kaplicy i porozmawiać sobie z Bogiem. 

Ktoś ćwiczy wolniej, ktoś potrzebuje szybkiej przebieżki, żeby się mocno spocić.  U nas jest to wszystko możliwe. Nie pozostawiamy Uczestnika samego, gdy boli go głowa, albo nie che mu się iść na spacer (bywa i tak:-)) Stawiamy na wolność, bo tego uczy nas Jezus. 

Nie jesteśmy ośrodkiem rehabilitacyjnym, ale stawiamy na to, co najważniejsze! Odzyskanie chęci do życia, relacje z drugim człowiekiem i przede wszystkim z Bogiem. 

Ceny i zapisy są dostępne na formularzu: 

Ośrodek Porszewice