Dom Formacyjno-Rekolekcyjny w Spale

Spała.. niegdyś śródleśna osada, miejsce, które oczarowało swym pięknem cara Aleksandra III, a następnie letnia siedziba prezydentów Rzeczypospolitej. Dziś miejsce chętnie odwiedzane przez turystów, których jak magnez przyciąga niepowtarzalny urok i klimat spalskich lasów połączony z historią tego miejsca.

Bóg zaprasza nas do tego miejsca, żeby powierzać Mu wszystkie swoje sprawy. To tutaj będziemy Go adorować i śpiewać Jego Imieniu! 

To właśnie tutaj rozpoczynamy kolejną przygodę z postem Daniela. Zapraszamy Was do tego miejsca tętniącego życiem, gdzie wśród legendarnych spalskich lasów będziemy spacerować, biegać i ćwiczyć, chłonąć każdym oddechem naturę. A podczas przerw pomiędzy zajęciami, ochłoniemy przy ziołowych herbatkach przygotowanych specjalnie dla nas. 

Po całym dniu możemy wziąć prysznic w schludnej łazieneczce, pójść spać w ciepłym pokoju,

albo udać się na pogaduchy do miejsca przytulnego i niekiedy gwarnego:-)) Biblioteki! Gdzie zapadają ważne decyzje i padają ważne pytania:-)) 

Dom Formacyjno-Rekolekcyjny OSTOJA w Spale znajduje się w samym centrum w odnowionym budynku pamiętającym czasy rezydencji carskiej. 

DSC_0040

Kto wie, może nawet spotkamy żubra:-)) 

post daniela terminyZapisy na rekolekcje z postem Daniela znajdują się w formularzu: 

Gdyby były jakieś pytania, to można zadzwonić: 607 072 369

Dostępne terminy w Spale w 2018r.*
Wybierz miejsce w pokoju*
Imię i Nazwisko*
telefon kontaktowy*
Adres e-mail lub tradycyjny
Uwagi lub zapytania
OGÓLNE WARUNKI REZERWACJI:

Do każdej rezerwacji musi być wystawione POTWIERDZENIE ZGŁOSZENIA, w którym znajdują się podstawowe dane dotyczące pobytu, koszt i warunki rezerwacji. Potwierdzenie jest wysyłane pocztą e-mail lub listem poleconym.Warunkiem przyjęcia REZERWACJI jest wpłata na konto bankowe zaliczki w wysokości 300 zł od osoby w ciągu 3 dni od momentu dokonania ZGŁOSZENIA. Zaliczka jest zaliczana na poczet przyszłej wpłaty. Niewpłacenie zaliczki w wyżej podanym terminie będzie równoznaczne z anulowaniem rezerwacji. Pozostałą kwotę należy wpłacić na nasze konto bankowe najpóźniej na 10 dni przed rozpoczęciem turnusu.

Gdy rezerwacja jest odwołana na 30 dni przed datą rozpoczęcia pobytu, zaliczka jest zwracana w całości. 

Odwołanie rezerwacji w terminie krótszym niż  30 dni ale nie krótszym niż 10 dni od daty rozpoczęcia pobytu  skutkuje potrąceniem 50% zaliczki.

Odwołanie rezerwacji na mniej niż 10 dni przed rozpoczęciem pobytu skutkuje utratą zaliczki. 

Odwołanie rezerwacji w dniu rozpoczęcia turnusu skutkuje potrąceniem 50% pełnej kwoty za rekolekcje.

Jeżeli rezerwacja nie zostanie odwołana, to opłata zostaje naliczona jak za cały pobyt. 

ZAREZERWUJ TERAZ WPŁACAJĄC ZALICZKĘ 300 zł

online


 lub przelewem:

Nazwa banku: mBank numer konta : 09 1140 2004 0000 3502 7553 9611

Rezerwacja tuż przed rozpoczęciem turnusu:

W wypadku złożenia rezerwacji na kilka dni przed rozpoczęciem turnusu zostaną Państwo poinformowani do kiedy należy wpłacić zaliczkę.